Kamšos naminukai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eiles darzelyje

3 posters

Go down

Eiles darzelyje  Empty Eiles darzelyje

Rašyti  vaidulka15 Antr. 03 06, 2012 1:03 pm

Sveiki visi ,esu lengvam soke uzrasiau savo vaikucius i Noreikiskiu darziuka,ir ka esame 339.340 eleje-tai kada pateksim ,jei per metus apie 50sake isleidzia....6metu i darzeli?Smile)) ka galvojate daryti,kur rasote savo vaikucius?Bet darzelyje man numete tokia fraze,, girdejot Noreikiskese privatus darzelis atsidares?'' as nieko nzn gal jus ka zinote?

vaidulka15

Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2012-03-05

Atgal į viršų Go down

Eiles darzelyje  Empty Re: Eiles darzelyje

Rašyti  kupstukai Antr. 03 06, 2012 1:23 pm

vaidulka15 rašo:Sveiki visi ,esu lengvam soke uzrasiau savo vaikucius i Noreikiskiu darziuka,ir ka esame 339.340 eleje-tai kada pateksim ,jei per metus apie 50sake isleidzia....6metu i darzeli?Smile)) ka galvojate daryti,kur rasote savo vaikucius?Bet darzelyje man numete tokia fraze,, girdejot Noreikiskese privatus darzelis atsidares?'' as nieko nzn gal jus ka zinote?

Aš užrašiau į Noreikiškių darželį pernai pavasarį. Buvome apie 370... Tai tik pasijuokiau, kad kuomet mergina mano eis į 10 klasę, gausim pakvietimą lankyti darželį Laughing Reikia kurią dieną sužinoti kelinti dabar esame...
Direktorė tuomet minėjo, kad atsidaro naujas darželis Ringauduose ir tikisi, jog vaikų eilė stipriai sumažės.
Aš dar esu dar užrašiusi į darželį Aleksote.
Kaip supratau Ringaudų darželis mums 'nepriklauso' pagal gyvenamą vietą.
Dėl privataus darželio nieko nesu girdėjusi Rolling Eyes Nebent tai, kad toks privatus daželis GAL bus už pusantrų metų...
kupstukai
kupstukai
Admin

Pranešimų skaičius : 110
Join date : 2012-02-14

https://kamsa.niceboard.com

Atgal į viršų Go down

Eiles darzelyje  Empty Re: Eiles darzelyje

Rašyti  kupstukai Antr. 07 17, 2012 4:11 pm

Po pusantrų metų stipriai pasislinkome eilėje Laughing Dabar esame 245 Laughing
Dar kokie 5 meteliai ir lankysime šitą darželį cheers
kupstukai
kupstukai
Admin

Pranešimų skaičius : 110
Join date : 2012-02-14

https://kamsa.niceboard.com

Atgal į viršų Go down

Eiles darzelyje  Empty Re: Eiles darzelyje

Rašyti  RVE Tr. 07 18, 2012 6:30 am

Skambutis mamai iš darželio:
- Laba diena. Jūs buvote užsiregistravusi, kad jūsų sūnus lankys mūsų darželį. Taigi, savo Petriuką jau nuo rytojaus galite atvesti pas mus į darželį. Atėjo eilė.
- O . . . šitą . . . žinote, aš labai atsiprašau, bet mano Petriukas negalės nuo rytojaus lankyti jūsų darželio, nes jis rytoj kaip tik išeina tarnauti į Lietuvos kariuomenę . . .
RVE
RVE

Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2012-03-19

Atgal į viršų Go down

Eiles darzelyje  Empty Re: Eiles darzelyje

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume